Dzisiaj jest: 29.5.2020, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Ustalono tożsamość mężczyzny którego ciało wyłowiono z Wisłoka

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Ustalono tożsamość mężczyzny którego ciało wyłowiono z Wisłoka
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego ciało wyciągnięto z zalewu nad Wisłokiem. To 40-letni mieszkaniec powiatu dębickiego. We wtorek leżące w wodzie ciało zauważył przypadkowy przechodzień i zawiadomił służby. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności. Prokuratora zabezpieczył ciało mężczyzny do badań sekcyjnych, a policjanci ustalali jego tożsamość.

We wtorek po godz 10 dyżurny rzeszowskiej komendy został zawiadomiony o znalezieniu w zalewie nad Wisłokiem zwłok. Znajdujące się w wodzie przy brzegu ciało zauważył przypadkowy świadek i zawiadomił służby. Na miejscu strażacy wyciągnęli z wody ciało jak się okazało mężczyzny. Obecny na miejscu zespół pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny, jednak wstępnie nie stwierdził śladów zewnętrznych obrażeń. 


Na miejscu pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów pracowali policjanci. Prokurator zadecydował o zabezpieczaniu ciała do dalszych badań sekcyjnych. Policjanci zajęli się ustaleniem tożsamości zmarłego mężczyzny. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.