Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Przekroczył prędkość i kierował motocyklem bez uprawnień

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Przekroczył prędkość i kierował motocyklem bez uprawnień

Policjanci z ruchu drogowego przeworskiej komendy zatrzymali kierującego, który w obszarze zabudowanym jechał 127 km/h, czyli o 77 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Okazało się, że jednośladem kierował 27-letni mieszkaniec Przeworska. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem.

W niedzielę przed godz. 16, w miejscowości Gniewczyna Łańcucka, funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem marki Yamaha 27-letniego mieszkańca Przeworska. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 77 km/h. Na danym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, a jadący motocyklem 27-latek poruszał się z prędkością 127 km/h.


Po zatrzymaniu do kontroli kierującego okazało się, że 27-latek nie ma wymaganych uprawnień do kierowanie motocyklem. Z uwagi na popełnione wykroczenie i obowiązujące przepisy ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy kat B. Dodatkowo został ukarany mandatami za kierowania pojazdem bez wymaganej kategorii prawa jazdy oraz za przekroczenie dozwolonej prędkości.  
Źródło: KPP Przeworsk
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.