Dzisiaj jest: 19.1.2020, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Aktywność policjantów grupy „SPEED” na drogach regionu

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
Aktywność policjantów grupy „SPEED” na drogach regionu

Funkcjonariusze krośnieńskiej grupy „SPEED” zatrzymali do kontroli kierowcę mitsubishi. Powodem policyjnej interwencji, było przekroczenie prędkości. Mieszkaniec Krosna pędził w terenie zabudowanym 144 km/h.

Wczoraj, policjanci z krośnieńskiej grupy „SPEED”, kontrolowali prędkość w Miejscu Piastowym. Po godz. 22, przerwali brawurową jazdę kierującemu mitsubishi, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 144 km/h. Za kierownicą auta siedział 25-letni mieszkaniec Krosna. Mężczyzna został ukarany mandatem, punktami karnymi, straci również prawo jazdy.

Niestety, nie był to jedyny przykład drogowej brawury. Policjanci ruchu drogowego tylko wczoraj zatrzymali prawa jazdy jeszcze trzem innym kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.


Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Brawura w połączeniu z nieprzewidywalną, jesienną aurą, może doprowadzić do tragicznego w skutkach zdarzenia.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.