Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Awanturował się w sklepie. Był pijany

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Awanturował się w sklepie. Był pijany
fot. zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali agresywnego klienta, który w jednym ze sklepów wszczął awanturę. 36-latek był pod silnym działaniem alkoholu, alkomat wskazał 2,73 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Wczoraj do jednego z marketów spożywczych w Tarnobrzegu przyszedł mężczyzna, chciał kupić alkohol. Ekspedientka odmówiła sprzedaży, gdyż widziała, że klient był już mocno pijany, miał problemy z utrzymaniem równowagi, a jego mowa była bełkotliwa. Wówczas mężczyzna wszczął awanturę, zaczął krzyczeć i wielokrotnie bezosobowo używał słów wulgarnych. Po chwili zaczepiał personel, zmuszał do rozmów przypadkowych klientów i domagał się od nich zakupu alkoholu. Gdy niczego nie wskórał wyszedł ze sklepu.

Na miejsce zdarzenia wezwani zostali policjanci. Po krótkim sprawdzeniu terenu, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Był pod silnym działaniem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało u niego 2,73 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.


Z uwagi na notoryczne popełnianie podobnych wykroczeń przez 36-latka, za popełniony czyn będzie odpowiadał przed sądem.
Źródło: KMP Tarnobrzeg
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.