Dzisiaj jest: 25.1.2021, imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

Dębica. Wypadek na ulicy Staszica

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Dębica. Wypadek na ulicy Staszica

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Dębicy na skrzyżowaniu ulic Staszica i 1 Maja. Kierujący toyotą auris nie zachował ostrożności i uderzył w prawidłowo jadącego rowerzystę. Do szpitala trafił 79-letni mężczyzna kierujący jednośladem.

Do wypadku doszło wczoraj przed około godz.10.30 na skrzyżowaniu ulic Staszica i 1 Maja w Dębicy. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 26-letni mężczyzna, kierujący toyotą auris, nie zachował ostrożności podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej i uderzył w prawidłowo jadącego rowerzystę. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono 79-letniego mieszkańca Dębicy, który kierował jednośladem.

Mieszkaniec Dębicy, kierujący toyotą, nie ucierpiał w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników zdarzenia. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili stosowną dokumentację, pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.


Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy. 
Źródło: KPP Dębica
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.