Dzisiaj jest: 3.6.2020, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Piraci drogowi stracili prawa jazdy

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Piraci drogowi stracili prawa jazdy
fot. zdjęcie ilustracyjne

Krośnieńscy policjanci zatrzymali pięciu kierowców, którzy w rażący sposób złamali przepisy ruchu drogowego. Wszyscy stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość. Rekordzistą okazał się 25-latek, który krośnieńską obwodnicą jechał z prędkością 140 km/h.

Pomimo ciągłych apeli oraz prowadzonych akcji profilaktycznych, podczas których policjanci przypominają, że ulice nie są torem wyścigowym, a nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych, nadal nie brakuje osób, które ryzykują i  przekraczają dozwoloną prędkość.

Wczoraj policjanci wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy, pełniący służbę na drogach Krosna i powiatu, zatrzymali prawa jazdy pięciu kierowcom. Powodem zatrzymania dokumentów było przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h. Rekordzistą okazał się 25-letni kierowca hondy, który na krośnieńskiej obwodnicy rozpędził swój pojazd do 140 km/h.


Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatem, punktami karnymi oraz stracili swoje prawa jazdy.

Pamiętajmy, nadmierna prędkość może być przyczyną wielu tragedii na drogach!
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.