Dzisiaj jest: 18.2.2020, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Uratowali 42-letnią kobietę, która chciała targnąć się na swoje życie

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!
Uratowali 42-letnią kobietę, która chciała targnąć się na swoje życie
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Funkcjonariusze z Jarosławia uratowali kobietę, która próbowała targnąć się na swoje życie. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej rozmowie i błyskawicznej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. 42-letnia kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy.

Wczoraj przed południem, dyżurny z Jarosławia odebrał zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował, że jego znajoma chce targnąć się na swoje życie. Z przekazanych informacji wynikało, że 42-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego ma przy sobie telefon. Kobieta nie odbierała zarówno od niego jak i funkcjonariuszy.

Policjant poprosił zgłaszającego o przesłanie kobiecie wiadomości tekstowej z numerem jego telefonu i prośbą o kontakt. Po krótkiej chwili kobieta zadzwoniła do funkcjonariusza. 42-latka była zapłakana, zdenerwowana i nie chciała wskazać miejsca, w którym się znajduje. W trakcie rozmowy, policjant w tle usłyszał odgłos przejeżdżającego pociągu. Na tej podstawie wytypował miejsce, gdzie mogła się znajdować.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali w rejon pobliskich ogródków działkowych, gdzie znajduje się linia kolejowa. Tam zauważyli roztrzęsioną kobietę. Na miejsce wezwali karetkę, która zabrała ją do szpitala.


Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji policjantów, poszukiwania 42-latki zostały szczęśliwie zakończone.
Źródło: KPP Jarosław
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.