Dzisiaj jest: 18.2.2020, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Delegacja z Chin odwiedziła Dworzysko [ZDJĘCIA]

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!
Delegacja z Chin odwiedziła Dworzysko [ZDJĘCIA]

Dziesięciu turoperatorów z Chin poznawało naszą kulturę i możliwości gospodarcze regionu. Jednym z punktów wizyty było zwiedzanie Parku Naukowo Technologicznego Rzeszów Dworzysko Wizytę gości z Chin zorganizowało Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

Chińczycy byli pod wrażeniem PNT Rzeszów Dworzysko oceniali również atrakcyjność oferty Marki "CARPATHIA" pod kątem rynku chińskiego, który jest dla nas bardzo obiecującym źródłem nowego wolumenu turystów w Karpatach. O swoich wrażeniach mówili podczas konferencji w nowo otwartej siedzibie Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Taka wizyta to możliwość nawiązania wieloletniej współpracy na rynek chiński i szansa rozwoju regionu. W ciągu 15 dni goście z Chin odwiedzą 50 miejsc. Będą oglądać nie tylko muzealne zbiory, zabytkowe kościoły i cerkwie, ale też przemierzać turystyczne szlaki, poznawać kulturę i smakować regionalną kuchnię, aby dowiedzieć się więcej z myślą o swoich przyszłych klientach. Uczestnicy odwiedzą też inne części naszego kraju oraz Słowację. Ważne jednak aby Podkarpacie zrobiło na nich jak najlepsze wrażenie co by się wiązało z otwarciem rynku turystycznego w Chinach na nasz region.

Źródło: Materiały nadesłane, Woj. Fot Archiwum Stowarzyszenie Euroregion Karpacki
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.