Dzisiaj jest: 26.5.2020, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Tymczasowy areszt za pobicie

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Tymczasowy areszt za pobicie

Policjanci z komisariatu w Pruchniku zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który pobił mieszkańca gminy Roźwienica. 62-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. W sobotę sąd zdecydował o zastosowaniu wobec sprawcy tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Policja w Jarosławiu została powiadomiona o pobiciu 62-latka kilka dni po zdarzeniu. Kobieta zaniepokojona faktem, że nie widzi sąsiada od kilku dni, zawiadomiła Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Roźwienicy. Pracownicy ośrodka wezwali służby medyczne, ponieważ mężczyzna potrzebował natychmiastowej pomocy. Wskutek pobicia doznał poważnych obrażeń, konieczna była hospitalizacja. Mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci z Komisarianapastnika, trafił on do policyjnego aresztu.


W piątek podejrzany usłyszał zarzut pobicia, którego skutkiem było spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 62-letniego mężczyzny. Sąd przychylił się do wniosku Policji i prokuratury, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.  
Źródło: KPP Jarosław
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.