Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Pomóż Natalce z Sanoka w walce z chorobą

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Pomóż Natalce z Sanoka w walce z chorobą

Prosimy o wsparcie bardzo pilnej zbiórki na rzecz Natalii z Sanoka chorej na rzadkie nieznane schorzenie (choroba trawienna metaboliczna i nietolerancje pokarmowe). Natalia jest w trakcie leczenia i diagnostyki w szpitalach w Rzeszowie i Krakowie. Zebrane podczas zbiórki darowizny zostaną przeznaczone na rzecz niezbędnego badania genetycznego dla dziewczynki. Bardzo prosimy o datki i udostępnienia tej zbiórki. Poniżej informacja od Pani Agnieszki, mamy Natalki.

Pilnie potrzebujemy nieosiągalnej dla nas kwoty na badania genetyczne, aby uwolnić córkę od szpitali. Ciągłe wymioty i bóle brzuszka tak się objawia choroba. Same badania będą kosztowały 3.880 zł, a dochodzą pozostałe wydatki związane z jej zdrowiem. Jestem w rozpaczy. Mamy daleko do kliniki, to są koszty wyjazdu, jedzenie w termosach, bo nie możemy jej podać gotowego jedzenia. Najgorsza jest ta drastyczna dieta i to, że nie mamy za bardzo jak zachoruje jakich leków podać. Jak każde dziecko chciałaby coś dobrego zjeść. Od tych badań uzależnione jest jej żywienie. Dziecko nie może jeść nic innego jak tylko to co zrobimy z naturalnych produktów i tylko tych, które jej wolno! Tutaj są ograniczenia mąki - tylko bez glutenu, bo innych też nie może. Warzyw i owoców też nie może. Dieta jej (bardzo droga) jest pod stałą kontrolą dietetyka, bo dziewczynka rośnie a niestety taka dieta prowadzi do anemii. Wyjazdy na klinikę i konsultacje oraz leczenie pochłania wszystkie pieniądze jakie posiadamy. Problem jest też, gdy zachoruje, bo każdy lek musimy sprawdzać skład leku. Nie sądziłam, że to tak duży problem. Badania są płatne bez względu gdzie zostaną pobrane wyniki 10 października. Proszę o pomoc.


www.facebook.com/donate/1144519295936944/1158792674453070/

Jeśli któryś z darczyńców woli przekazać darowiznę za pośrednictwem przelewu oczywiście istnieje taka możliwość, w takim przypadku nr rachunku bankowego Fundacji: Fundacja Nieskończone Możliwości ul. Rydygiera  29/21 30-695 Kraków, Bank Pekao SA 38124014441111001068583607, wpłaty koniecznie z dopiskiem "na rzecz badania genetycznego dla Natalii" „ dla Natalii”.

Dziękujemy za każdą darowiznę na rzecz Natalii.
 
Z poważaniem
Marcin Mleczko
Fundacja Nieskończone Możliwości
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.