Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Krośnieńscy policjanci najlepszymi strzelcami w województwie [ZDJĘCIA]

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Krośnieńscy policjanci najlepszymi strzelcami w województwie [ZDJĘCIA]

Krośnieńscy policjanci zwyciężyli w Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych. Turniej zorganizowano na terenie obiektów strzelnicy myśliwskiej w Głogowie Małopolskim. Sportowa rywalizacja była okazją do wymiany doświadczeń ze strzelcami wywodzącymi się z różnych formacji mundurowych regionu.

W minionym tygodniu na terenie strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego „Bór” w Głogowie Małopolskim, odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych. Policjanci, żołnierze, strażacy, funkcjonariusze służby celnej oraz strażnicy więzienni rywalizowali o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

O sukcesie decydowały opanowanie i celne oko strzelca, ale również szybka reakcja i praca zespołowa. Zawodnicy oceniani byli w kategoriach indywidualnych oraz klasyfikacji zespołowej. Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się krośnieńscy policjanci - asp. sztab. Łukasz Dębiczak, natomiast wśród kobiet tryumfowała asp. Beata Raus.


W kategorii zespołowej, na pierwszym stopniu podium stanęła drużyna  funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego KMP w Krośnie, w skład której weszli:  kom. Wiktor Urban, podkom. Dariusz Pasterczyk  i asp. sztab. Łukasz Dębiczak. Na dalszych miejscach uplasowali się funkcjonariusze z KWP w Rzeszowie oraz żołnierze z Wysokiej Głogowskiej.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.