Dzisiaj jest: 29.5.2020, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ruszyli w pościg za motocyklistą

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ruszyli w pościg za motocyklistą

Policjanci z Dukli podjęli pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli. 20-latek podczas ucieczki zderzył się z innym motocyklistą. Mężczyzna z obrażeniami trafił do krośnieńskiego szpitala. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

W piątek, policjanci z Dukli, patrolowali miejscowość Jaśliska. Przed godz. 16, podjęli próbę zatrzymania motocyklisty, który poruszał się bez włączonych świateł. Kierujący jednośladem na widok mundurowych gwałtowanie zawrócił i zaczął uciekać. Policjanci podjęli za nim pościg. Mężczyzna nie reagował na podawane sygnały do zatrzymania. Motocyklista chcąc zgubić pościg, wjechał w drogę szutrową. Jego plan się jednak nie powiódł, bo po chwili zderzył się z jadącym z naprzeciwka innym motocyklistą.


W wyniku zderzenia 20-letni uciekinier z obrażeniami trafił do krośnieńskiego szpitala. Powodem jego ucieczki był fakt, że nie posiadał on uprawnień do kierowania motocyklem, a jego pojazd był nieubezpieczony i nie powinien być dopuszczony do ruchu drogowego. Mężczyzna odpowie zarówno za kierowanie bez uprawnień, jak i niezatrzymanie się do kontroli drogowej.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.