Dzisiaj jest: 22.2.2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS!

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS!

Ostrzegamy naszych klientów przed osobami kontaktującymi się telefonicznie lub poprzez SMSy, którzy podaję się za pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W ostatnich dniach z niektórymi klientami ZUS kontaktowały się osoby w sprawie świadczenia 300+ oraz świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, tzw. „500+”.

Przekazywano informacje, że otrzymanie świadczenia będzie uzależnione od kontaktu ze wskazanym numerem telefonu.
 
Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że nie kontaktuje się z klientami drogą telefoniczną – warunkując otrzymanie świadczenia.


W sytuacji, w której ktokolwiek z klientów ma wątpliwości co do osoby kontaktującej się ( podającej się za pracownika ZUS), prosimy o kontakt z najbliższą placówką Zakładu lub Centrum Obsługi Telefonicznej pod numerem: 22 560 16 00 lub adresem mailowym cot@zus.pl.
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.