Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Kolizje na terenie Sanoka

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Kolizje na terenie Sanoka
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Wczoraj po południu, policjanci pracowali na miejscach dwóch kolizji drogowych. Doszło do nich na terenie Sanoka. W obydwu przypadkach przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowych, które miały miejsce w krotkich odstepach czasowych i stanowiły niemałe utrudnienia w ruchu na głównych drogach miasta.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 14. na ul. Krakowskiej. Kierujący renaultem nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył prawidłowo jadacej hondy. 60-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego - sprawca zdarzenia - został ukarany mandatem.

Kolejne zdarzenie miało miejsce godzinę później, na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony i Lwowskiej w Sanoku. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący autobusem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył renaulta, który z kolei uderzył w jadacą przed nim hondę. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierujący autobusem 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, został ukarany mandatem.


Policja apeluje o ostrożność szczególnie w godzinach, w których ruch pojazdów i pieszych jest intensywny oraz przypomina o zachowaniu odpowiedniej odległości pomiędzy pojazdami, zwłaszcza na remontowanych odcinkach dróg.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.