Dzisiaj jest: 19.1.2020, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Policjanci z KPP w Brzozowie wzięli udział w "Narodowym Czytaniu 2019"

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!
Policjanci z KPP w Brzozowie wzięli udział w "Narodowym Czytaniu 2019"

Brzozowscy policjanci wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Narodowe Czytanie 2019". Fragment noweli Bolesława Prusa pt. „Katarynka” odczytał policjant Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, sierż. szt. Tomasz Hałka.

W miniony piątek w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie odbyła się tegoroczna edycja Narodowego Czytania. Zaproszeni zostali do niego również brzozowscy policjanci i wzięli w nim aktywny udział. Rozpoczynając od godz. 11.30 kolejni lektorzy oraz zaproszeni goście odczytywali fragmenty szkolnej lektury „Katarynka” Bolesława Prusa. Jeden z nich odczytał asystent Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie sierż. szt. Tomasz Hałka.


Inicjatorem, a zarazem organizatorem tego przedsięwzięcia były trzy nauczycielki z Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie - Aneta Górniak, Anna Szmigiel i Halina Baran. Celem tej corocznej ogólnopolskiej akcji jest popularyzowanie czytelnictwa oraz wzmacnianie poczucia narodowej tożsamości poprzez kontakt z największymi dziełami polskiej literatury.
Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.