Dzisiaj jest: 22.2.2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Zniszczyli mienie. Teraz szuka ich policja

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Zniszczyli mienie. Teraz szuka ich policja

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowej Dębie prowadzą dochodzenie w sprawie zniszczenia mienia – wybicia szyby w hali produkcyjnej firmy Dezal-Pro s.a. w Nowej Dębie. Wandale zostali zarejestrowani przez monitoring zakładowy. Apelujemy do świadków o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia doszło 22 kwietnia 2019 r. w Nowej Dębie przy ul. Szypowskiego 1, w budynku Dezal – Pro s.a., w której została wybita szyba. W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, ujawniając wizerunki sprawców.


Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, znające tożsamość prezentowanych osób, proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, lub kontakt telefoniczny pod nr 573 900 228, (15) 846 20 87.
Źródło: KMP Tarnobrzeg
Komentarze
  • Ojcu
    Bo tak wyglada bezstresowe wychowanie i zainteresowanie rodzica gdzie i co jego dziecko robi
    Ojcu / 2019-09-09 12:49 10 [+] 13 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.