Dzisiaj jest: 21.11.2019, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych w Krośnie

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych w Krośnie

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło na ul. Podkarpackiej w Krośnie. 40-letni mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych przez osobowego opla. W wyniku odniesionych obrażeń, pieszy zmarł.

W piątek po godz. 21, policjanci zostali powiadomieni o wypadku, do jakiego doszło na ul. Podkarpackiej w Krośnie. 45-letnia kierująca oplem, jadąc w kierunku Miejsca Piastowego, potrąciła przechodzącego przez oznakowane przejście pieszego. 40-letni krośnianin, w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Kierująca oplem była trzeźwa.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

  
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.