Dzisiaj jest: 22.2.2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Sprawcy kradzieży na ul. Lwowskiej w Przemyślu z zarzutami

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Sprawcy kradzieży na ul. Lwowskiej w Przemyślu z zarzutami

Trzech mieszkańców Przemyśla odpowie za kradzież towaru w jednym ze sklepów przy ul. Lwowskiej w Przemyślu. Dwóch mężczyzn i kobieta wynieśli ze sklepu budowlanego 9 dalmierzy laserowych wartych ponad 1600 zł. 21-latek wraz z 24-latkiem oraz ich 24-letnią wspólniczką zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Niebawem o ich losie zadecyduje sąd.

Wczoraj po godz. 11,  dyżurny przemyskiej komendy Policji skierował patrol na ul. Lwowską w Przemyślu, gdzie doszło do kradzieży sklepowej. Mundurowi po dotarciu na miejsce ustalili, że pracownik sklepu, w trakcie przeglądania monitoringu, zauważył jak trzy osoby biorą laserowe dalmierze, po czym przechodzą przez linie kas, nie płacąc za towar. Widząc to pracownicy ochrony ujęli sprawców kradzieży  i wezwali policję.

W trakcie rozmowy z ochroną ustalono, że ci sami złodzieje w dniu 31 sierpnia br. po godz. 19 ukradli również podobne elektronarzędzia na kwotę ponad 1100 złotych, niestety wówczas pracownicy nie zdołali ich zatrzymać.


Do policyjnego aresztu trafiło troje mieszańców Przemyśla - dwóch mężczyzn w wieku 21 i 24 lat oraz 24-latka. Usłyszeli zarzuty kradzieży 9 laserowych dalmierzy na kwotę ponad 1600 złotych. Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów. Po przeprowadzonych czynnościach zwolniono ich do miejsc zamieszkania.

Część skradzionego mienia zdołano odzyskać, pozostałą złodzieje od razu sprzedali przypadkowym osobom.

Za popełnienie tego czynu grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Źródło: KMP Przemyśl
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.