Dzisiaj jest: 21.11.2019, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Trzy osoby poszkodowane w wypadku w Miejscu Piastowym

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
Trzy osoby poszkodowane w wypadku w Miejscu Piastowym

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zderzenia trzech samochodów w Miejscu Piastowym. Trzy osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 14, na skrzyżowaniu ul. Krośnieńskiej i ul. Handlowej w Miejscu Piastowym. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 19-letni kierujący mitsubishi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem. Siłą uderzenia pojazdy zostały zepchnięte na forda, który znajdował się na pasie do skrętu w lewo.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowani zostali kierujący mitsubishi, kierowca forda oraz jego 9-letni pasażer. Obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Kierujący byli trzeźwi.


Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.   
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.