Dzisiaj jest: 18.11.2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Charytatywna zbiórka książek [PLAKAT]

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
Charytatywna zbiórka książek [PLAKAT]

Od 5 sierpnia do 30 września 2019 w w naszej księgarni będzie trwała charytatywna Zbiórka Książek dla Fundacji Zaczytani.org. Chcemy dać drugie życie książkom, z których ich dotychczasowi właściciele już nie będą korzystać. Z pewnością sprawią one jeszcze wiele radości komuś innemu. Być może nawet więcej, niż nam się wydaje.

We współpracy z Fundacją Zaczytani.org i galerią VIVO! Krosno zbieramy książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych przebywających w szpitalach, hospicjach, domach dziecka, domach pomocy, świetlicach wiejskich i środowiskowych oraz w regionalnych centrach krwi.

Oddawane książki należy przynosić do lokalu księgarni Autorskiej, znajdującego się w galerii VIVO! Krosno.

W ramach podziękowania przy przekazaniu książki darczyńcy otrzymają od nas kupon rabatowy na zakupy w naszej księgarni oraz kubek pysznej, aromatycznej, darmowej kawy.

 
Prosimy, aby oddawane książki:

> były w dobrym stanie,
> były wydane po roku 2000,
> nie były czasopismami, podręcznikami, słownikami, instrukcjami, encyklopediami ani rocznikami statystycznymi.
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.