Dzisiaj jest: 20.1.2020, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Śmiertelne potrącenie pieszego w Stobiernej

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Śmiertelne potrącenie pieszego w Stobiernej

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło wczoraj w nocy w miejscowości Stobierna. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy marki BMW jadący w kierunku Rzeszowa. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Do wypadku doszło po godz. 23, w miejscowości Stobierna, w rejonie stacji paliw BP.  Pieszy zotstał potrącony przez samochód osobowy marki BMW, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna jechał w kierunku Rzeszowa. W wyniku doznanych obrażeń pieszy zmarł na miejscu. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu, policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie, wykonali czynności i zabezpieczyli ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości ofiary.


Policjanci proszą świadków lub osoby mogące mieć wiedzę o zdarzeniu o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 6, tel. 17 858 3451, 17 858 3452 lub z dyżurnym komendy pod nr 112. 
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.