Dzisiaj jest: 22.2.2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Wypadek szybowca w Krośnie. 56-letni pilot z urazem kręgosłupa trafił do szpitala

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Wypadek szybowca w Krośnie. 56-letni pilot z urazem kręgosłupa trafił do szpitala

Krośnieńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku lotniczego. Szybowiec spadł na teren prywatnej posesji przy ul. Zręcińskiej. 56-letni pilot został ranny, trafił do szpitala. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.

W sobotę przed godz. 16, służby ratownicze z Krosna zostały powiadomione o wypadku szybowca. Na miejscu pojawili się policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.

Wstępnie ustalono, że 56-letni pilot-uczeń szybowca, podczas podchodzenia do lądowania, prawdopodobnie zahaczył o korony drzew i słup linii energetycznej. Szybowiec spadł z wysokości kilku metrów na teren prywatnej posesji, tuż przy lotnisku. Pilot był przytomny, z urazem kręgosłupa trafił do szpitala. Leciał sam. Nikt inny nie ucierpiał.


Na miejscu pracowali policjanci. Obecny był też przedstawiciel Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych.

Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.