Dzisiaj jest: 17.10.2019, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Pomogli młodemu bocianowi

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
Pomogli młodemu bocianowi

Policjanci z komisariatu w Radymnie uczestniczyli w nietypowej akcji ratunkowej. Pomogli młodemu bocianowi, który wypadł z gniazda i nie potrafił do niego wrócić. Osłabiony ptak został przewieziony do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu. Gdy odzyska siły zostanie wypuszczony na wolność.

W sobotę, dyżurny jarosławskiej jednostki został powiadomiony przez mieszkańca Wysocka, że młody bocian wypadł z gniazda i chodzi po posesji. Na miejsce wskazane przez mężczyznę pojechał policyjny patrol. Okazało się, że ptak był osłabiony i nie potrafił jeszcze latać. Młody bocian został przewieziony do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu i przekazany pod opiekę weterynarza. Bocian zostanie pod opieką specjalisty do czasu, kiedy odzyska siły.


To zapewne nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Młode bociany uczą się latać i takich niekontrolowanych lądowań na ziemi może być więcej.
Źródło: KPP Jarosław
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.