Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji rozpoczęli służbę w Bieszczadach

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji rozpoczęli służbę w Bieszczadach

Jak co roku, 1 lipca funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie rozpoczęli służbę w Bieszczadach. Przez najbliższe dwa miesiące wzmocnione zostaną załogi Posterunków Policji w Polańczyku i Baligrodzie. Policjanci zadbają o bezpieczeństwo wszystkich osób wypoczywających w regionie.

Jedenastu funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Rzeszowa 1 lipca rozpoczęło pracę w Posterunkach Policji w Polańczyku i Baligrodzie. Będą pomagać swoim kolegom z Komendy Powiatowej Policji w Lesku przy zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom i turystom odwiedzającym powiat leski podczas trwających wakacji. Dodatkowo policyjni stermotorzyści będą również pełnić służbę na wodach Jeziora Solińskiego.

Źródło: KPP Lesko
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.