Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Niebocko: I Święto Truskawki. Stadion zamienił się w truskawkowy raj! [FOTORELACJA]

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Niebocko: I Święto Truskawki. Stadion zamienił się w truskawkowy raj! [FOTORELACJA]
fot. Marek Wójcik

Blisko tysiąc osób z gminy Dydnia 16 czerwca bawiło się na stadionie sportowym w Niebocku podczas I Święta Truskawki. Każdy niezależnie od wieku mógł znaleźć coś dla siebie. Na dzieci czekały turnieje sprawnościowe, stoiska ze słodyczami i zabawkami, warsztaty kulinarne z Kołem Gospodyń Wiejskich z Niebocka, dmuchane zjeżdżalnie oraz konkurs na najpiękniejsze „truskawkowe przebranie”. Sporym zainteresowaniem wśród dorosłych cieszyły się prezentacje produktów i wyrobów lokalnych producentów czy stoiska z rękodziełem artystycznym. Na scenie wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Kalina”, młodzieżowy zespół ludowy „Młoda Przepióreczka”, dziewczęcy zespół wokalny „Mansarda” i grupa taneczna „Stokrotki”. Wydarzeniu towarzyszył darmowy poczęstunek składający się m.in. z przepysznych ciast, pączków, babeczek z dodatkiem truskawki. Smakowity owoc udekorował również wielki tort który rozkroiła Wójt Gminy Dydnia - Alicja Pocałuń, zapraszając jednocześnie wszystkich gości do degustacji. Imprezę uświetnił zespół muzyczny „Alians”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z jakże smakowitego wydarzenia.

Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.