Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Pikniki rodzinne w Przysietnicy i Golcowej z udziałem policjantów [ZDJĘCIA]

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Pikniki rodzinne w Przysietnicy i Golcowej z udziałem policjantów [ZDJĘCIA]

Kolejny czerwcowy weekend policjanci spędzili na spotkaniach plenerowych z mieszkańcami powiatu brzozowskiego. Na piknikach rodzinnych zorganizowanych w Przysietnicy i Golcowej, funkcjonariusze przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, zwłaszcza teraz w okresie zbliżających się wakacji. Podczas gier i zabaw dzieci mogły się wykazać swoją wiedzą.

W niedzielne popołudnie brzozowscy funkcjonariusze po raz kolejny aktywnie uczestniczyli w imprezach plenerowych. Tym razem to mieszkańcy Przysietnicy i Golcowej mogli z bliska obejrzeć sprzęt służbowy wykorzystywany do codziennej pracy policjantów. Nie brakowało chętnych, którzy choć na chwilę chcieli wsiąść do policyjnego radiowozu i usłyszeć dźwięk syren.

Podczas trwającej imprezy plenerowej funkcjonariusze mówili dzieciom o bezpieczeństwie. Uświadamiali im zagrożenia dotyczące ruchu drogowego i zbliżających się wakacji. Dorośli zadawali policjantom nurtujące ich pytania, a w zamian uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi. Policjanci podkreślali, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych i w jaki sposób wpływają one na bezpieczeństwo. Ponadto w zorganizowanym przez mundurowych konkursie dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą i otrzymać upominki.

Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.