Dzisiaj jest: 3.6.2020, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Znaleźli prawie 25 gramów narkotyków, bo stał przy lesie autem, dziwnie się zachowywał i palił wcześniej marihuanę którą było czuć

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Znaleźli prawie 25 gramów narkotyków, bo stał przy lesie autem, dziwnie się zachowywał i palił wcześniej marihuanę którą było czuć

Prawie 25 gramów narkotyków znaleźli policjanci z posterunku w Bukowsku podczas kontroli samochodu. W zaparkowanym przy lesie volkswagenie siedział mężczyzna, który na widok policjantów zaczął się dziwnie zachowywać i nielogicznie mówić. Zapach utrzymujący się w samochodzie wskazywał, że ktoś wcześniej palił marihuanę. Podczas przeszukania pojazdu policjanci znaleźli ukryty woreczek z suszem.

W sobotę przed godz. 22, policjanci z posterunku w Bukowsku, patrolując miejscowości Wolica obok lasu zauważyli samochód. Po podejściu do volkswagena, wewnątrz zauważyli siedzącego mężczyznę. Na pytanie policjantów o powód postoju w tym miejscu, mężczyzna nie był wstanie logicznie odpowiedzieć, a jego zachowanie było bardzo dziwne. Policjanci wylegitymowali mężczyznę. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego. Tłumaczył, że przyjechał na wakacje i czeka na przelew.
 
Policjanci wykonując czynności wyczuli w samochodzie zapach marihuany. Podczas przeszukania samochodu, funkcjonariusze znaleźli ukryty w okolicy lewarka, woreczek z suszem. Po wykonaniu testu okazało się, że jest to marihuana w ilości prawie 25 gramów.


 
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut.

Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.