Dzisiaj jest: 19.9.2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Gdzie jest Grzegorz Huc? Miał iść do kościoła i na cmentarz. Do tej pory nie wrócił...

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!
Gdzie jest Grzegorz Huc? Miał iść do kościoła i na cmentarz. Do tej pory nie wrócił...

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku poszukują 43-letniego Grzegorza Huca, mieszkańca Przeworska. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę, 26 maja br. około godz. 10 i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W środę funkcjonariusze z przeworskiej komendy przyjęli zawiadomienie o zaginięciu Grzegorza Huca, 43-letniego mieszkańca Przeworska. Mężczyzna w minioną niedzielę, około godziny 10, wyszedł z domu z zamiarem pójścia do kościoła i na cmentarz. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: Wzrost 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, oczy niebieskie. Ubrany był w spodnie granatowe typu dżinsy, podkoszulkę polo koloru granatowego, katanę dżinsową.

 

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26 lub telefon alarmowy 997.
Źródło: KPP Przeworsk
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.