Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Zaproszenie na rodzinną imprezę w Krośnie

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
Zaproszenie na rodzinną imprezę w Krośnie

Centrum Medyczno-Charytatywne Caritas w Krośnie wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Krośnie, zaprasza na imprezę rodzinno -sportową organizowaną na Stadionie Lekkoatletycznym MOSiR w Krośnie przy ul. Bursaki w dniu 2 czerwca 2019 roku. Rozpoczęcie o godzinie 14.00.

W programie wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin: biegi dla dzieci, gry i zabawy, III Dobroczynny Bieg Nadziei i zawody nordic walking. Bieg główny rozpocznie się od stadionu MOSiR w Krośnie, a potem dalej na terenie ulic Lenarta, Powstańców Śląskich, Wieniawskiego i Bursaki. Pętla liczy około 5 km.

W czasie imprezy można będzie wesprzeć działalność Krośnieńskiego Hospicjum.

W razie opadów deszczu cały blok imprez zostanie przeniesiony do Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie ul. Bursaki.


Celem planowanej imprezy jest między innymi wyrabianie wrażliwości społecznej na los innych ludzi i chęć niesienia im bezinteresownej pomocy; integracja społeczności lokalnej i ponadlokalnej, popularyzacja aktywności ruchowej wśród młodzieży i dorosłych, zdrowych i niepełnosprawnych, osób samotnych i rodzin; upowszechnianie zdrowego stylu życia w rodzinach poprzez wspólne przebywanie, zabawę i zdrową rywalizację. Planuje się, że w imprezie weźmie udział kilkaset osób. Całkowity dochód z biegu oraz imprez towarzyszących zostanie przeznaczony na potrzeby krośnieńskiego Hospicjum prowadzonego przez Centrum Medyczno-Charytatywne „Caritas”.

REGULAMIN BIEGU

REGULAMIN NORDIC WALKING
Źródło: UG Korczyna
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.