Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Aplikacja BLISKO

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Aplikacja BLISKO

4 kwietnia 2019 r. Sanok dołączył do aplikacji „Blisko”. Zarejestrowanych jest już blisko 3000 użytkowników!

Aplikacja „Blisko” zrzesza największą liczbę nadawców, należą do nich m.in. urzędy gmin i miast, spółki energetyczne, wodociągowe i różne podmioty ważne dla mieszkańców. Umożliwia ona wyszukanie swojej miejscowości i otrzymywanie wielu ciekawych informacji. Za jej pomocą mogą Państwo dowiedzieć się np. o lokalnych imprezach kulturalno-rozrywkowych, wydarzeniach sportowych, nowych udogodnieniach dla mieszkańców, profilaktycznych akcjach prozdrowotnych, lokalnych utrudnieniach np. blokady dróg, niebezpiecznych zjawiskach pogodowych, alarmach i ostrzeżeniach, zmianach w transporcie publicznym, zapowiedziach o lokalnych konkursach i wszelkich akcjach społecznych.


Dodatkowo system umożliwia także komunikację dwustronną, użytkownik może skontaktować się z Urzędem, wysyłając wiadomość za pomocą aplikacji „Blisko”

Więcej informacji pod linkiem: www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/c7eac412/Miasto-Sanok
 
Źródło: UM Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.