Dzisiaj jest: 5.7.2020, imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Gratka dla miłośników kina i nie tylko! Otwarcie nowego miejsca na mapie Rzeszowa

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Gratka dla miłośników kina i nie tylko! Otwarcie nowego miejsca na mapie Rzeszowa
fot. facebook.com/kinozarogiemcafe

Już 31 maja 2019 przy ul. Św. Mikołaja 6 nastąpi otwarcie najnowszej placówki Kina za Rogiem. To drugie po Łańcucie takie kino na Podkarpaciu. Jest to propozycja dla każdego, kto pragnie w kameralnym otoczeniu doświadczyć magii kina.

Kino za Rogiem to inicjatywa zakładająca stworzenie sieci małych kin społecznościowych będących w bliskim kontakcie ze swoim widzem. Daje ona możliwość zaprezentowania widzom pozycji, które zeszły z wielkich ekranów i są niedostępne w warunkach i jakości dla jakiej zostały wyprodukowane.
 
W Rzeszowie pierwsze takie miejsce powstało przy ul. Św. Mikołaja 6, w pobliżu dworca PKP i PKS. Kino za Rogiem Café to 30-osobowa sala kinowa z profesjonalnym obrazem i dźwiękiem. Chcemy dać mieszkańcom Rzeszowa przestrzeń, w której będą mogli porozmawiać na temat obejrzanych filmów, spotkać ciekawych ludzi lub wymienić opinię na temat ostatnio przeczytanej książki. Mamy również w planach organizację imprez i wydarzeń kulturalnych z innych dziedzin sztuki takich jak teatr, literatura, fotografia czy muzyka.
 
W ramach prowadzonej działalności oferujemy możliwość zamawiania seansów na życzenie. Widzowie korzystając z ogólnodostępnej biblioteki filmów Kina za Rogiem będą mieli możliwość wyboru filmu, który chcą obejrzeć na naszym ekranie. W ten sposób będą wpływać na repertuar kina.


 
Posiadamy również infrastrukturę techniczną umożliwiającą organizację małych prezentacji, szkoleń i imprez biznesowych lub towarzyskich.
 
Całości dopełnia przytulna kawiarnia, zasilana słodkościami znanej i lubianej rzeszowskiej cukierni Wypiekarnia.
 
Otwarcie kinokawiarni uświetni obecność Mariana Dziędziela, aktora filmowego i teatralnego znanego m.in. z filmów Wojciecha Smarzowskiego.
 
Zapraszamy już w piątek 31 maja 2019 od godziny 17:00.
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.