Dzisiaj jest: 11.7.2020, imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

Setne urodziny mieszkanki Hłudna

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Setne urodziny mieszkanki Hłudna

Wyjątkowa uroczystość miała miejsce w dniu 21 maja br. Swoje setne urodziny obchodziła Stanisława Szpiech – mieszkanka naszej gminy. Z tej okazji z gratulacjami i życzeniami 200 lat w dobrym zdrowiu u Jubilatki pojawił się Wójt Gminy Nozdrzec Stanisław Żelaznowski, Przewodniczący Rady Gminy Nozdrzec Adrian Skubisz, Kierownik Inspektoratu ZUS w Brzozowie Robert Sokołowski, przedstawiciel Rady Gminy Nozdrzec Stanisław Szpiech i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nozdrzcu Magdalena Niemiec.

„To wspaniała okazja. Niewielu z nas ma okazję obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas wydaje się być nie do osiągnięcia, to czas w którym można zdobyć mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości”.

Pani Stanisława urodziła się 20 maja 1919 roku w Hłudnie. Ma 2 dzieci, 9 wnuków, 14 prawnuków i 2 praprawnuków.

Serdecznie gratulujemy i składamy życzenia zdrowia, szczęścia i uśmiechu radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności!

Źródło: UG Nozdrzec
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.