Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

1 czerwca 2019 – 5. Ogólnopolski Festiwal „REGGAE NAD WISŁOKIEM” [FILM]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
1 czerwca 2019 – 5. Ogólnopolski Festiwal „REGGAE NAD WISŁOKIEM” [FILM]

5. Ogólnopolski Festiwal „Reggae nad Wisłokiem” odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2019 roku w Parku Kultury i Wypoczynku w Rzeszowie (Bulwary) i będzie stanowił połączenie uroczystego jubileuszu imprezy z obchodami Dnia Dziecka. Gwiazdą wieczoru będzie ikona polskiej sceny reggae – grupa Maleo Reggae Rockers. Imprezie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje w strefie dla dzieci Reggaeland oraz rodzinnej strefie Chillout.

Ogólnopolski Festiwal „Reggae nad Wisłokiem” to przewodnia plenerowa impreza Rzeszowskiego Domu Kultury, która została wybrana przez mieszkańców Rzeszowa spośród pięciu propozycji w konkursie pod nazwą „Wybierz imprezę na 5-lecie Rzeszowskiego Domu Kultury”. Podczas dotychczasowych, czterech odsłon imprezy wielotysięczna publiczność miała okazję usłyszeć na żywo czołowych przedstawicieli polskiej i międzynarodowej sceny reggae, takich jak Mesajah, Ghetto Priest, Jamal, Vavamuffin, Dark Angel czy TABU.


Maleo Reggae Rockers to grupa założona w 1997 roku przez Dariusza „Maleo” Malejonka, znanego z zespołów Izrael, Armia czy Arka Noego. Grupa ma na koncie trzynaście wydanych płyt, dwie nominacje do Fryderyka, cztery występy na Przystanku Woodstock oraz setki zagranych koncertów.
 
Źródło: RDK
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.