Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Nowi zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Nowi zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Nadkom Marek Worek został I Zastępcą, a podinspektor Wacław Sudoł Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie. W świetlicy Komisariatu Policji I na Nowym Mieście, podczas uroczystej odprawy kadry kierowniczej, rozkazy powołujące na nowe stanowiska wręczył swoim zastępcom Komendant Miejski Policji w Rzeszowie.

Wczoraj w świetlicy Komisariatu Policji I w Rzeszowie odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej rzeszowskiej komendy. Podczas uroczystości na I Zastępcę i Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie zostali powołani nadkom. Marek Worek i podinsp. Wacław Sudoł. Rozkazy o powołaniu na nowe stanowiska wręczył zastępcom Komendant Miejski Policji w Rzeszowie insp. Bogusław Kania.

Obydwaj powołani Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie to policjanci z wieloletnim stażem, związani z rzeszowska jednostką.

Nadkom. Marek Worek w dotychczasowej służbie był m. in. komendantem komisariatów w Boguchwale, Rzeszowie-Śródmieściu i Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana. Jako I Zastępca nadzorować będzie pion kryminalny w rzeszowskiej komendzie oraz prace Komisariatów Policji Rzeszów-Śródmieście, w Sokołowie Małopolski, Głogowie Małopolskim i Trzebownisku.


Podinsp. Wacław Sudoł przed objęciem funkcji zastępcy komendanta miejskiego był Komendantem Komisariatu Policji II w Rzeszowie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Teraz nadzorował będzie służbę prewencyjną w komendzie i komisariatach oraz pracę komisariatu w Boguchwale i na Nowym Mieście.
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.