Dzisiaj jest: 26.5.2020, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Akcja "Trzeźwy poranek". Skontrolowali 794 kierowców. Sześciu było pod wpływem alkoholu [FILM HD]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Akcja "Trzeźwy poranek". Skontrolowali 794 kierowców. Sześciu było pod wpływem alkoholu [FILM HD]

Trzeźwość 794 kierowców sprawdzili dzisiaj brzozowscy policjanci podczas wzmożonych działań „Trzeźwego poranka”. Kontrole były prowadzone od wczesnych godzin rannych do godz. 13. Funkcjonariusze ujawnili sześciu kierowców, którzy tego dnia nie powinni wsiąść za kierownicę.


Aby obejrzeć film w jakości HD prosimy kliknąć w kółko zębate - jakość - 1080p

W celu eliminowania z dróg nietrzeźwych kierowców policjanci cyklicznie prowadzą wzmożone działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Dzisiaj na terenie całego powiatu brzozowskiego od wczesnych godzin rannych mundurowi prowadzili wzmożone kontrole, ukierunkowane przede wszystkim na stan trzeźwości kierowców. Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości weryfikowali kierujących. Ich nadrzędnym celem była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców.

W trakcie działań na 21 punktach kontrolnych, 10 policjantów ruchu drogowego przebadało na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 794 kierujących pojazdami.


Podczas prowadzonych kontroli policjanci ujawnili sześciu mężczyzn, którzy znajdowali się jeszcze pod wpływem alkoholu. Rekordzistą okazał się 50-letni mieszkaniec gminy Nozdrzec. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Czterech kierowców dopuściło się przestępstwa, a dwóch odpowie za popełnienie wykroczenia. Teraz wszyscy odpowiedzą za to przed sądem.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.