Dzisiaj jest: 20.4.2019, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Znamy kandydatów na sołtysów w gminie Brzozów. Wybory już w najbliższą niedzielę [ZOBACZ]

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!
Znamy kandydatów na sołtysów w gminie Brzozów. Wybory już w najbliższą niedzielę [ZOBACZ]
fot. zdjęcie ilustracyjne

Wybory sołtysów w gminie Brzozów, oraz przewodniczących i członków osiedla nr 1 w Brzozowie odbędą się w najbliższą niedzielę 7 kwietnia 2019 roku. Poniżej przedstawiamy kandydatów na te funkcje.

Wybory członków zarządu osiedla nr 2 w Brzozowie nie odbędą się.

Z powodu zbyt małej liczby zgłoszonych kandydatów wybory na członków Zarządu Osiedla Nr 2 w Brzozowie zarządzone na dzień 7 kwietnia 2019 r. nie odbędą się.

W związku z powyższym procedura wyborów członków Zarządu Osiedla Nr 2 w Brzozowie zostanie rozpoczęta ponownie wraz z pojawieniem się kalendarza wyborczego.

Wybory na członków Zarządu Osiedla Nr 1 w Brzozowie odbędą się w dniu 7 kwietnia 2019 r. tj. w niedzielę w godz. od 10.00 do 17.00 w sali konferencyjnej (p.117, I piętro) Urzędu Miejskiego w Brzozowie.
 
(Terenem działania Osiedla Nr 2 w Brzozowie są ulice: Adama Mickiewicza, Antoniego Kościńskiego, Bartosza Głowackiego, Bohaterów II Wojny Światowej, Boczna, Franciszka Prohaski, Górna, Harcerska, Ignacego Kraszewskiego, Jakla Mała, Jakla Wielka, Jana Kilińskiego, Józefa Bema, Józefa Poniatowskiego, Kazimierzowska, Krótka, Legionistów, Mała, Marii Konopnickiej, Mostowa, Olejarska, Piastowa, Pocztowa, Romualda Traugutta, Rynek, Rzeszowska, Schodowa, Stanisława Staszica, Tadeusza Kościuszki, 1000–lecia, Wincentego Witosa, Zamknięta, ul. Maksymiliana, Dąbrowskiego, Kajtochowej, Wiosenna.)

Lista zarejestrowanych kandydatów na sołtysów w sołectwach:

Górki

1.   BEDNARCZYK MATEUSZ
2.   OSTROWSKI GRZEGORZ 

Grabownica Starzeńska

1.   ARENDARCZYK DOMINIK
2.   GROMEK RADOSŁAW
3.   MARUSIA BOGDAN
4.   WÓJCIK GRZEGORZ

Humniska – Skrzyżowanie

1.   FIC MARIUSZ
2.   KIELAR STANISŁAW
3.   MAZIARZ KRZYSZTOF
4.   MISZTAK PIOTR
5.   SZAŁAJKO JAN

Humniska

1.   KUŁAK STANISŁAW

Przysietnica

1.   RZEPKA DOMINIK
2.   SOBOTA WŁADYSŁAW
3.   ZUBEL KRZYSZTOF
4.   ZUBEL ZDZISŁAW


Stara Wieś

1.   DAROWSKI GRZEGORZ
2.   SZYDŁOWSKA LUCYNA

Turze Pole

1.   FEDERCZAK ROBERT
2.   FIEDEŃ PIOTR
3.   NASTAŁ KATARZYNA
4.   WOJTOŃ MACIEJ

Zmiennica

1.   TESZNAR SYLWESTER

Osiedle Nr 1

ulice: Armii Krajowej, Adama Asnyka, Ks. Józefa Bielawskiego, Brzozowa, Stanisława Cegłowskiego, Fryderyka Chopina, Kołowa, Mikołaja Kopernika, Kręta, Kwiatowa, Leśna, 3 Maja, Stanisława Moniuszki, Nad Skałą, Osiedle Leopolda Okulickiego, Elizy Orzeszkowej, Osiedlowa, Piękna, Parkowa, Plac Grunwaldzki, Podwale, Polna, PCK, Profesora Waleriana Pańki, Władysława Reymonta, Słoneczna, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Stara, Rzeczna, Zdrojowa, Zielona, Wiejska, Jana Chrzciciela, Spacerowa, Widokowa

1.  KRACH ZOFIA
2.  KRZYSZTYŃSKI WALDEMAR
3.  MENDYKA ANNA
4.  PIOTROWSKA KAMILA
5.  SZAŁAJKO STANISŁAW
6.  WŁADYKA KRYSTYNA
7.  WYŻYKOWSKA DANUTA
Źródło: UM Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.