Dzisiaj jest: 17.10.2019, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Niecodzienny zdarzenie na autostradzie. Samochód uderzył w fotel wypoczynkowy

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Niecodzienny zdarzenie na autostradzie. Samochód uderzył w fotel wypoczynkowy

Łańcuccy policjanci interweniowali w związku z niecodziennym zdarzeniem, do którego doszło w piątek (29.03) w nocy, na autostradzie A4. Pasażerski Mercedes najechał na leżący na jezdni fotel wypoczynkowy. Na szczęście kierującemu, ani pasażerom nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło 29 marca po godz. 23, na nieoświetlonym odcinku autostrady w miejscowości Białobrzegi. Jak ustalili policjanci w kierunku Przeworska, pasażerskim mercedesem podróżowało dziewięciu obywateli Mołdawii. W pewnym momencie kierowca zauważył leżący na jezdni przedmiot. Pomimo hamowania samochód uderzył w przeszkodę, którą okazał się fotel wypoczynkowy.

Na szczęście, żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł obrażeń. Okazało się jednak, że nie była to jedyna przeszkoda, która tego dnia znalazła się na autostradzie. Kilometr dalej pracownicy obsługi autostrady zabezpieczyli kolejny fotel. Oba meble najprawdopodobniej wypadły z transportującego je pojazdu.

Źródło: KPP Łańcut
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.