Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Zatankował na stacji paliw i uciekł. Pościg SG za złodziejem

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Zatankował na stacji paliw i uciekł. Pościg SG za złodziejem

Skoordynowana akcja Straży Granicznej z Rzeszowa - Jasionki i funkcjonariuszy z przejścia granicznego w Korczowej doprowadziła do zatrzymania ukraińskiego kierowcy który kilkanaście minut wcześniej zatankował na stacji benzynowej paliwo i nie uiścił zapłaty. Sprawcę przekazano Policji.

W środę 20 marca służba dyżurna z Placówki SG w Rzeszowie – Jasionce otrzymała od pracownika stacji paliw informację, że ukraiński kierowca samochodu Audi Q7 nie zapłacił za paliwo i najprawdopodobniej, ucieka w kierunku przejścia granicznego w Korczowej.

W wyniku natychmiast podjętych działań, po kilkunastu minutach od zdarzenia, funkcjonariusze SG z Korczowej zidentyfikowali sprawcę który na przejściu granicznym podlegał już czynnościom związanym z odprawą graniczną na wyjazd z Polski. Zatrzymany kierowca to 36-letni ob. Ukrainy.

Pytany o zdarzenie, twierdził, że spieszył się i zapomniał uiścić wymaganej kwoty. Następnie przyznał się do umyślnej kradzieży paliwa.


Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radymnie.
Źródło: BOSG
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.