Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Projekt "Zawsze na Czasie" [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Projekt "Zawsze na Czasie" [ZDJĘCIA]

Każdy chciałby mieć go więcej. Każdemu niepostrzeżenie ucieka. Oczywiście chodzi o czas. Mnóstwo osób chętnie nauczyło by się dobrze zarządzać czasem. Z pomocą przychodzą uczniowie I LO oraz II LO, którzy w ramach olimpiady praktycznej "Zwolnieni z Teorii", utworzyli projekt "Zawsze na Czasie".

Uczniowie w ramach tego projektu, poprzez warsztaty oraz stronę na Facebook-u, kształcą rówieśników w zakresie zarządzania czasem. Warsztaty zostały przeprowadzone 4 razy w 3 Rzeszowskich liceach (I LO, II LO, IX LO). Warsztaty zaczęto od przywitania oraz wykładu na temat czasu, głoszonego przez Pani Pedagog z Poradni psychologiczno-pedagogicznej nr. 2 w Rzeszowie. Następnie rozdano arkusze konkursowe, dzięki którym można było wygrać voucher do kawiarni Magistrat Kawy, wrotkarni WyWrotki lub bilet do kina Zorza. W drugiej części zorganizowano pracę w grupach. Zespoły grały w autorską grę, zrobioną przez organizatorów na potrzeby projektu. Dzięki pracy w grupach, beneficjenci nie tylko mogli się zintegrować ale również nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, które pomogą im zarządzać sobą w czasie. Po pracy zespołowej, ogłoszono wyniki konkursu oraz odpowiednio rozdano nagrody zwycięzcom. Po ocenieniu pracy grup, również wyłoniono najlepsze zespoły, które także zostały nagrodzone. Na zakończenie, podziękowano sponsorom projektu oraz wszystkim uczestnikom warsztatów.
 

 
Lecz na tym działalność projektu się nie kończy. Organizatorzy przygotowali konkurs internetowy. Po więcej szczegółów zapraszamy na ich stronę na Facebook-u – „Zawsze na Czasie”.
Źródło: Lidia Hajder, Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.