Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Przekroczyli prędkość i stracili prawa jazdy

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
Przekroczyli prędkość i stracili prawa jazdy

Policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom za ich brawurową jazdę krośnieńską obwodnicą. Mężczyźni zostali ponadto ukarani wysoką grzywną oraz punktami karnymi.

Wczoraj policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy, kontrolowali prędkość na ul. Podkarpackiej w Krośnie. Około godz. 21.15 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli rozpędzone bmw, za kierownicą którego podróżował 22-letni mieszkaniec gm. Miejsce Piastowe. Przeprowadzony pomiar prędkości wykazał 127 km/h. Chwilę później, policjanci przerwali brawurową jazdę kierowcy osobowego mitsubishi. 33-letni krośnianin pędził z prędkością 134 km/h.
  
W związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50km/h, funkcjonariusze zatrzymali obu kierowcom prawa jazdy. Mężczyźni zostali ponadto ukarani wysokimi mandatami oraz punktami karnymi.


Po raz kolejny apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że jadąc z nadmierną prędkością powodujemy zagrożenie nie tylko dla siebie i innych kierujących, ale także dla pieszych, którzy w konfrontacji z rozpędzonym samochodem pozostają bez szans.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.