Dzisiaj jest: 18.8.2019, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

To on przywłaszczył sobie portfel. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
To on przywłaszczył sobie portfel. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

Policjanci poszukują sprawcy przywłaszczenia portfela w lokalu gastronomicznym w Rzeszowie. Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy, przywłaszczył portfel z dokumentami i niewielką kwotą pieniędzy, zgubiony przez pokrzywdzonego.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów-Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, legitymacją studencką, kartą miejską MPK oraz pieniędzmi w kwocie 10 złotych.

Do zdarzenia doszło w dniu 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45 w Rzeszowie w lokalu gastronomicznym przy ul. Grunwaldzkiej. Portfel zgubił klient lokalu. Policjanci ustalili, że sprawca podniósł go z podłogi, schował do plecaka i po chwili wyszedł.

  

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę funkcjonariuszem Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 120, osobiście  - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie z pod nr 17 858 36 66 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod numerem telefonu 17 858 33 10 lub 112.
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.