Dzisiaj jest: 18.8.2019, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Tournée MILA Future w ośmiu polskich miastach: wyjątkowe połączenie fryzjerstwa i sztuki [ZDJĘCIA]

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Tournée MILA Future w ośmiu polskich miastach: wyjątkowe połączenie fryzjerstwa i sztuki [ZDJĘCIA]

Pokaz mody, wystawa fotografii, prezentacje nowoczesnych, użytkowych fryzur i cenna wiedza zdobyta z rąk specjalistów – tak wyglądały spotkania w ramach tournée MILA Future – wyjątkowego wydarzenia z pogranicza fryzjerstwa i sztuki. Tajniki stylizacji i koloryzacji profesjonaliści pogłębiali w styczniu i lutym w Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Szczecinie, Rzeszowie, Katowicach, Poznaniu i Bydgoszczy.

Bartosz Bronowicki – dyrektor kreatywny MILA Professional i Giovanni Pepe – ambasador marki z Londynu szkolili w całej Polsce fryzjerów, którzy chcieli odkryć sekrety produktów MILA i podnieść swoje umiejętności. W programie niecodziennego tournée znalazły się jednak nie tylko pokazy fryzur i premiera nowej palety farb Milaton, ale także okazja do zapoznania się z pracami uznanych artystów, którzy zaangażowali się w tour MILA Future. Pokaz mody Haliny Mrożek – innowacyjnej rzeźbiarki, projektantki i malarki, a także wystawa fotografii autorstwa wielokrotnie nagradzanego Marcina Szpaka podkreśliło rangę wydarzenia i unikalne spojrzenie na odświeżoną filozofię MILA.


Tournée odbyło się pod hasłem Future i było okazją do zaprezentowania nowego przesłania marki – „Aby być kimś, musisz być sobą”. Kolejna odsłona MILA Professional to przede wszystkim uciekanie od schematów, kreatywność i wolność w wyrażaniu siebie. Wszystkie te elementy to charakterystyka zawodu fryzjera, dlatego MILA proponuje swoim adeptom niestandardowe rozwiązania będące wizją nowoczesnego i niebanalnego fryzjerstwa użytkowego.

Szczegółowe informacje dotyczące tournée na fanpage MILA Professional: https://www.facebook.com/milaprofessional/
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.