Dzisiaj jest: 18.8.2019, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków

Funkcjonariusze z Sanoka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Obaj ukrywali je w miejscu swojego zamieszkania. Mieszkańcy powiatu sanockiego usłyszeli już zarzuty. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju.

Policjanci podejrzewali, że dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w miejscu swojego zamieszkania mogą posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Początkiem tygodnia funkcjonariusze przeszukali dwa mieszkania na terenie Sanoka.

W jednym z mieszkań policjanci zabezpieczyli ponad 56g marihuany oraz 30g dopalaczy, w drugim znaleźli ponad 30 g dopalaczy. W obu mieszkaniach znajdowały się również sprzęty, które służyły im do porcjowania i przyjmowania substancji psychoaktywnych. Dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 19 i 29-lat zostali zatrzymani.


Zebrane dowody pozwoliły śledczym na przedstawienie mężczyznom zarzutów. Obydwaj odpowiedzą za posiadanie substancji odurzających.

Prokurator zdecydował o objęciu 19 i 29-latka policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.