Dzisiaj jest: 19.7.2019, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Mercedes za 350 tys. nie wyjechał z Polski!

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Mercedes za 350 tys. nie wyjechał z Polski!

Na drogowym przejściu granicznym w Korczowej udaremniono wywóz kolejnego luksusowego pojazdu. Tym razem to skradziony w Niemczech mercedes.

Kierowcą pojazdu na niemieckich numerach rejestracyjnych był 63-letni obywatel tego kraju. Mężczyzna zgłosił się do kontroli na wyjazd z Polski wczoraj tj. 4 grudnia, na drogowym przejściu granicznym w Korczowej.

Sprawdzenia w międzynarodowych bazach policyjnych potwierdziły, że niespełna dwuletni pojazd został skradziony na terytoriom Niemiec i jest poszukiwany m.in. przez Interpol.


Pojazd, którego wartość oszacowano na 350 tys. złotych został zatrzymany i wraz z kierowca przekazany funkcjonariuszom Policji.

Wartość zabezpieczonego pojazdu jest kolejnym rekordem na przestrzeni ostatnich kilku dni. W miniony piątek, strażnicy graniczni z tego samego przejścia granicznego zatrzymali Audi Q7 warte ok. 300 tys. złotych, które również utracono na terytorium Niemiec.
Źródło: BOSG
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.