Dzisiaj jest: 17.7.2019, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Podziękowania burmistrza Józefa Rzepki

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Podziękowania burmistrza Józefa Rzepki

Szanowni Mieszkańcy! Za nami wybory samorządowe. Obecna kadencja dobiegła końca. Pragnę podziękować tym wszystkim z Państwa, którzy oddali głosy na mnie w I i II turze. Dziękuję za powierzone mi zaufanie i przekonanie do mojej wizji rozwoju Naszej Gminy Brzozów. Niestety, nie będzie mi dane realizować zapowiadanych zamierzeń i inwestycji. A stoją przed gminą ogromne wyzwania z zakresu ochrony środowiska, oświaty i polityki społecznej. Mam nadzieję, że sprosta im mój kontrkandydat. Gratuluję Szymonowi Stapińskiemu społecznego wsparcia, które przełożyło się na wyniki wyborów. Ufam, że dla nowych władz najważniejszym celem w ciągu następnych 5 lat będzie praca dla dobra Gminy i jej Mieszkańców.

Źródło: DK / UM Brzozów
Komentarze
 • Dziękujemy
  My również dziękujemy za tak wiele lat, z których może być Pan naprawdę dumny. To dzięki Panu Gmina ma to co ma, może nie wszystkim był Pan w stanie "dogodzić" ale tacy już są ludzie. Proszę nie przejmować się hejtami na temat Pan osoby, bo takie rzeczy piszą tylko ludzie słabi. Mam nadzieję, że znajdzie Pan jeszcze swoje miejsce w polityce i jeszcze wiele zrobi dla nas. Ma Pan wielki potencjał, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
  Wyborca / 2018-11-06 13:34 45 [+] 36 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • GRATULACJE
  Gratulacje dobrego wyniku w 2 turze, 4 tys glosow to napewno sukces. Tak tak ochrona środowiska, oczyszczą PGK, i nie beda sie tworzyć dzikie wysypiska.
  Zadowolony / 2018-11-06 18:11 26 [+] 46 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • no
  teraz czekamy co pan S.zrobi
  rbr / 2018-11-10 22:00 28 [+] 25 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • joł
  dzięki p.Rzepka
  lord / 2018-11-10 22:00 32 [+] 24 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.