Dzisiaj jest: 21.5.2019, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Oświadczenie Burmistrza Brzozowa Józefa Rzepki

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Oświadczenie Burmistrza Brzozowa Józefa Rzepki

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem oświadczenia w związku ze zniszczonymi banerami wyborczymi Józefa Rzepki - kandydata na burmistrza Brzozowa.

Szanowni Państwo! W dzień ważny dla każdego z nas, Święto Wszystkich Świętych, mój kontrkandydat w wyborach został zaatakowany przez rozłożenie ulotek. Ja sam również stałem się obiektem podobnych ataków. W tym samym czasie nieznany sprawca zniszczył moje banery wyborcze. Dlatego nie podzielam takich akcji i zdecydowanie je potępiam.  Należy zadać sobie podstawowe pytanie – kto za tym stoi i komu zależy na destabilizacji. Walczymy w wyborach, ale apeluję o wzajemne poszanowanie, ponieważ jest to trudna kampania, podczas której złe emocje są podsycane przez hejt, wylewający się ze stron internetowych. Nie mogę brać odpowiedzialności za osoby, które tego rodzaju działania podejmują. Kocham naszą gminę i życzę wszystkiego najlepszego jej mieszkańcom.

Pozdrawiam

Burmistrz Brzozowa
Józef Rzepka

 
Źródło: UM Brzozów
Komentarze
 • zniesmaczony
  Kłamał Pan w sprawie nielegalnego wysypiska ...
  airolyp / 2018-11-02 11:22 34 [+] 30 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Banery
  Panie Rzepka . Najpierw paszkwil później oświadczenie A teraz marna próba pokazania że jest Pan również poszkodowany przez nieznanego sprawcę . Ręce same składają się do braw !
  Pyloria / 2018-11-02 12:16 37 [+] 26 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • zniesmaczony1
  Stapiński kłamie w obiektyw kamery jakoby nie należał do skrajnej faszyzującej prawicy
  domestos / 2018-11-02 12:17 32 [+] 32 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • pyloria & airolyp
  Trolu internetowy wysil sie na innego nicka przynajmniej
  domestos / 2018-11-02 12:19 31 [+] 28 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • zniesmaczony
  Domestos - teraz naciskam spluczke i już Cię nie ma
  airolyp / 2018-11-02 14:53 29 [+] 24 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Masakra
  Jak pan Burmistrz pan Rz. Moze tak sie bronic zeby sam sobie banery uszkadzac w obronie ze to nie on byl tym kims co zespół tak wazne Święto niech pan sie wstydzi a mur juz od dawna może pan naprawic tylko szkoda bylo pieniedzy wolał pan zeby mieszkancy sie męczyli a panu kasa zostala w kieszeni zalosne zachowanie i klamca do spodu z Pana Rz.
  Poraszka / 2018-11-02 14:57 35 [+] 21 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Zgroza...
  Zdjecie z Humnisk, ale to, że w Przysietnicy tzw. "młodzież" podobne rzeczy robi z plakatami Pana Szymona to fakt. I nie są wcale mniej pomysłowi, bo albo zamazują albo wycinają. A, że młodzież to widziałem, bo jechałem samochodem i kilak dziewczyn, miały może po 15 lat - zabierało się za kolejny plakat. Tragedia co te wory wyrabiają, mają się za nie wiadomo kogo. A jak się jedzie w niedziele przez Przysietnicę to nie ma jak przejechać, bo wory się modlą i z obu stron ulica zablokowana. Masakra. Gdzie jest policja? Chodnik mają i dalej źle, chodzą jak chcą, parkują gdzie chcą, a ja się pytam czy w Przysietnicy przepisy o ruchu drogowym nie obowiązują i dobre wychowanie? Skończy się im panowanie Rzepki to może wreszcie im ktoś ukróci to wszystko, bo są chamskim i niekulturalnym narodem...
  edward / 2018-11-05 13:18 27 [+] 26 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Wcale się nie dziwię
  Już ludzie patrzeć nie mogą na tę gębę fałszywą, z równie fałszywej Przysietnicy, gdzie ani o kulturze ani o dobrym wychowaniu nikt nie słyszał. I tylko się mnożą jak grzyby po deszczu, jak króliki i hop hop hop na urzędy po znajomości Rzepka wsadzał. Oj skończy się to, skończy...
  matyldi / 2018-11-05 13:22 30 [+] 23 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.