Dzisiaj jest: 17.7.2019, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Kierowca opla potrącił trzech nastolatków w Zmiennicy

Dodano: 9 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Kierowca opla potrącił trzech nastolatków w Zmiennicy

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Zmiennicy. Doszło tam do potrącenia trzech nastolatków. Piesi oraz kierujący oplem doznali obrażeń i trafili do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20 w Zmiennicy, na drodze prowadzącej z Brzozowa do Krosna, na nieoświetlonym odcinku, w obszarze niezabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca opla insigni potrącił trzech pieszych. Opel wjechał do przydrożnego rowu.

Dwaj chłopcy w wieku 15 lat i jeden 16-latek oraz 49-letni kierowca opla doznali obrażeń i trafili do szpitala. Na szczęście obrażenia nastolatków okazały się niegroźne i po udzieleniu im pomocy medycznej, wszyscy zostali zwolnieni do domów. Poważniej ranny został kierowca opla i pozostał w szpitalu na leczeniu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

 
Na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonych w tej sprawie czynności.
Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
 • może więcej informajcji podacie
  W niedzielę (28.10) około godziny 20.00 w miejscowości Zmiennica (powiat brzozowski) doszło do wypadku drogowego z udziałem posła Piotra Babinetza z Krosna (PiS).
  janekk / 2018-10-29 19:38 34 [+] 37 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • wypadek
  To już ciemno, a oni są niepełnoletni gdzie rodzice? dlaczego ich nie pilnują .Wziąć się za rodziców za brak opieki nad pociechami.
  "brzozowianka" / 2018-10-30 08:18 36 [+] 33 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • wypadek
  Prawda jest taka, że na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. Jest tez ustawiony pionowy znak drogowy A-15 " śliska jezdnia". Wygląda na to, że niektórych nie obowiązują przepisy ruchu drogowego...
  lolo / 2018-10-30 12:45 38 [+] 28 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • UWAGA PIRAT
  Przepisy trzeba zmienić na "ZA KIEROWNICĄ NIE MA POSŁA TYLKO K I E R O W C A " A jak coś zawali na drodze to odpowiada jak zwykły Kowalski., a nie jak ŚWIĘTA KROWA....
  Adam / 2018-11-12 14:29 34 [+] 30 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.