Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Stracił panowanie nad jednośladem i wywrócił się

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Stracił panowanie nad jednośladem i wywrócił się

W poniedziałek policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Mężczyzna, który kierował jednośladem, stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się. Prowadzone postępowanie w tej sprawie da odpowiedź na to, co było tego przyczyną.

8 października około godz. 17 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o rannym uczestniku zdarzenia drogowego, któremu była udzielana pomoc medyczna na izbie przyjęć w Brzozowie. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Niestety kontakt z mężczyzną był niemożliwy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 28-latek kierując skuterem stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Wskutek upadku mężczyzna doznał obrażeń głowy. Przez członków rodziny został przewieziony do szpitala, a pojazd, którym się poruszał został przemieszczony z miejsca zdarzenia, do miejsca zamieszkania kierującego.


Na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Jego przyczyny będą ustalane w toku prowadzonego postępowania. Mężczyźnie została pobrana krew do badań. Ich wynik wykaże, czy mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.  
Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.