Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wspaniała zabawa na Pożegnaniu Lata z Fundacją [ZDJĘCIA]

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Wspaniała zabawa na Pożegnaniu Lata z Fundacją [ZDJĘCIA]

23 września br pożegnaliśmy lato na pikniku rodzinnym na basenie MOSiR w Brzozowie. Na piknik zaprosiliśmy dzieci i rodziców z naszej lokalnej społeczności. Przygotowaliśmy kilka atrakcji, które bardzo spodobały się dzieciom, jak i rodzicom. Były dmuchane zjeżdżalnie, pokaz i warsztaty chodzenia na szczudłach, warsztaty kręcenia balonów, malowanie twarzy, tańce, pokaz ogromnych baniek mydlanych, a także gry i zabawy z nagrodami, w których pomagaliśmy paniom animatorkom. Dzieci mogły również pobawić się na placu zabaw, a także posmakować pieczonych ziemniaków i słodkości.

Piknik uświetniły swoimi występami wokalnymi nasze koleżanki – Maria Władyka z SP w Turzym Polu, która śpiewa i gra na ukulele. Wśród osiągnieć ma m.in. III miejsce w konkursie piosenki obcojęzycznej w Rymanowie; Oliwia Mielcarek – SP w Starej Wsi – laureatka wielu konkursów wokalnych; Ania Dąbrowska – SP w Wesołej, podopieczna naszej Fundacji, m.in. finalistka krajowych eliminacji Eurowizji Junior; Ola Kędra – SP nr 1 w Humniskach, laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, m. in. Hit Hit Hura oraz Sabina Kułak – solista zespołu SOUL z Sanoka, laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych.

Na różnych zajęciach w Fundacji uczymy się patriotyzmu względem naszej wielkiej Ojczyzny, jaką jest Polska i tej mniejszej, jaką jest Brzozów i okolice. Z tej racji postanowiliśmy zaakcentować Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości w trakcie naszego pikniku.

Przygotowaliśmy Kącik Niepodległościowy we współpracy z brzozowską filią Biblioteki Pedagogicznej. Zaproszony przez nas pracownik biblioteki przeprowadził pogadanki dla dzieci – uczestników pikniku – na temat odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku oraz przygotował zabawy i quizy dotyczące historii.

Organizacja pikniku była możliwa dzięki dofinansowaniu, jakie otrzymaliśmy z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu zatytułowanego „Młodzież na 5+”, w którym uczestniczymy.


Żeby dowiedzieć się więcej o naszych projekcie i o wszystkich naszych działaniach (a jest ich dużo smiley), zapraszamy do odwiedzenia strony Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak na FB – https://www.facebook.com/FundacjaPomocyDzieciom

Bardzo serdecznie dziękujemy p. Bogdanowi Dytko – dyrektorowi MOSiR oraz pracownikom Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego, Bibliotece Pedagogicznej z filią w Brzozowie, Restauracji Myla, Pracowni Warsztatów Edukacyjnych FIGARO, Dj Rufio, lokalnym mediom, paniom animatorkom, młodym artystkom, wolontariuszom oraz wszystkim, który przyczynili się do pomocy w organizacji imprezy.

Młodzieżowa Rada Fundacji
 
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.