Dzisiaj jest: 18.6.2019, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Biegli 50 km na 50 lat MOSiR-u [ZDJĘCIA]

Dodano: 9 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Biegli 50 km na 50 lat MOSiR-u [ZDJĘCIA]
fot. Marek Wójcik

W piękną pogodę 23 września na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Legionistów 3 w Brzozowie, odbył się bieg 50 km na 50 lat MOSiR-u. Miłośnicy biegów mieli do pokonania 125 okrążeń stadionu co daje łącznie dystans 50 kilometrów.

W rywalizacji wzięło udział 21 osób. W kategorii kobiet, panie musiały przebiec 5 okrążeń (2 km), z kolei mężczyzni musieli pokonać dystans 2,4 km (6 okrążeń). Zawodnicy biegli w kilku osobowych grupach.

Celem było uczczenie rocznicy 50-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzozowie, a także popularyzacja aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia.

Każdy z uczestników zmagań otrzymał okolicznościowy medal, a zwycięzcy cenne nagrody rzeczowe które wręczył burmistrz Brzozowa – Józef Rzepka w asyście Bogdana Dytko – dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wyróżniono również najstarszego uczestnika biegu, okazał się nim pan Kazimierz Mierzwa z Brzozowa, który otrzymał specjalnie na tą okazję przygotowaną statuetkę oraz pamiątkowy medal.

Trzeba zaznaczyć, że bardzo miłym akcentem podczas niedzielnych zawodów był wspólny bieg. W którym wziął udział burmistrz Brzozowa, dyrektor brzozowskiego MOSiR-u, dzieci, sportowcy, a także „weterani” aktywności fizycznej.

Burmistrz Brzozowa podziękował wszystkim uczestnikom za udział w biegach, zachęcał do korzystania z infrastruktury sportowej, a także zaprosił na kolejne zawody biegowe.
 

Najszybszymi zawodnikami okazali się być:

- w kategorii kobiet:

I miejsce: Sylwia Grzywka
II miejsce: Monika Sowińska
III miejsce: Magdalena Korona ex aequo Monika Koszela

- w kategorii: mężczyzn:

I miejsce: Michał Kędra
II miejsce: Oskar Olejarski
III miejsce: Julian Haudek

Impreza została zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie oraz Burmistrza Brzozowa.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.